Patagonia-liiga

Sivu 5 / 7 Edellinen  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Seuraava

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Ton Roza lähetetty La 25 Kesä 2016, 23:51

Patagonialiiga; kierros 7

Peräkylän Pojat 0-0 FC TaiPa
54' Manuel Guttig (TPA)

Shroomtroopers FC 1-1 FC Jupiter
8' Eric Pozzand (JPT)
28' 0-1 Markus Tonner (JPT)
35' Sami Ruokonen (JPT)
54' 1-1 Bartolomé Peláez (SHR)
69' Matt Purmon (JPT)
89' Timur Aslan (SHR)

KS Ryba Rozdymkowata 2-2 FK Lokomotiv Vladivostok
26' Bryce Brooks (RRK)
32' Denis Boycott (LOK)
33' 1-0 rp. Bryce Brooks (RRK)
40' Yevgeny Konstantinov (RRK)
50' 2-0 Gottfried Zilberschlag (RRK)
58' 2-1 Miquel Mora (LOK)
85' 2-2 Ivan Gogol (LOK)

Ghieroni FC 2-0 Pohjolan Pallopojat
3' Don Evans (PPP)
14' 1-0 Tomáš Krejčí (GFC)
40' 2-0 Tomáš Krejčí (GFC)
60' Leevi Veikkola (GFC)

Pallohait FC 2-1 Sököping Fotboll Förening
18' Linus Nilsson (SFF)
29' Nils Ingvarsson (SFF)
53' 1-0 Patrick Adams (PAH)
55'   Artur Huml (PAH)
76' 1-1 Nils Ingvarsson (SFF)
87' 2-1 Patrick Adams (PAH)

Sarjataulukko:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LKTpHFqVjeQxYLd6KqKx2pgR_CPEilLWENx8bsedJA0/edit?usp=sharing

Huomisen ottelut:
Pallohait FC - Shroomtroopers FC
FK Lokomotiv Vladivostok - FC Jupiter
Sököping Fotboll Förening - Peräkylän Pojat
FC TaiPa - Pohjolan Pallopojat
Ghieroni FC - KS Ryba Rozdymkowata

Deadline on 21:00.
avatar
Ton Roza


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja CottonJoel lähetetty Su 26 Kesä 2016, 11:10

Puolustajissa Eric Pozzard vaihtuu Jeremy ik Deljeen.

Kokoonpano:

Maalivahti:
Julio Huigez

Puolustajat:
Andreas Jifferman
Matt Purmon
Jeremy ik Delje

Keskikenttäpelaajat:
Markus Tonner
Sami Ruokonen
Åke Sand

Hyökkääjät:
Jorgen Larren
Eduardo Hernandez
Marco Solencio
Hiro Yatsunima

Vaihdossa:
Victor Belou
Michal Wzchilisanski
Cao Zheng

CottonJoel


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Ton Roza lähetetty Su 26 Kesä 2016, 23:53

Patagonialiiga; kierros 8

Pallohait FC 0-1 Shroomtroopers FC
50' Patrick Adams (PAH)
56' 0-1 Darío Vázquez (SHR)

FK Lokomotiv Vladivostok 1-1 FC Jupiter
25' Marco Solencio (JPT)
28' 0-1 Eduardo Hernandez (JPT)
52' 1-1 Sergey Shostakovich (LOK)

Sököping Fotboll Förening 1-3 Peräkylän Pojat
35' 1-0 Gösta Konradsson (SFF)
36' Andreas Inisijä (PEP)
62' 1-1 Leo Massi (PEP)
66' 1-2 Leo Massi (PEP)
82' 1-3 Leo Massi (PEP)

FC TaiPa 0-1 Pohjolan Pallopojat
12' Wilbur McLaughlin (PPP)
47' 0-1 Devin Leonard (PPP)
60' Larry Gold (TPA)
85' Francesco Michino (TPA)

Ghieroni FC 1-1 KS Ryba Rozdymkowata
2' 0-1 Ramsay Barnes (RRK)
56' Eusébio De Santigo (RRK)
60' Ryo Kuroki (RRK)
67' 1-1 Tomáš Krejčí (GFC)

Sarjataulukko:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LKTpHFqVjeQxYLd6KqKx2pgR_CPEilLWENx8bsedJA0/edit?usp=sharing

Ti 28.6. ottelut:
FC Jupiter - Pallohait FC
FC TaiPa - Ghieroni FC
FK Lokomotiv Vladivostok - Peräkylän Pojat
Shroomtroopers FC - Pohjolan Pallopojat
KS Ryba Rozdymkowata - Sököping Fotboll Förening

**

Huomenna on Patagonialiigan sijaan tarjolla liigacuppia, ja huomisen ottelut ovat seuraavat:
FC Jupiter - Pohjolan Pallopojat
KS Ryba Rozdymkowata - Sököping Fotboll Förening

Pohjolan Pallopoikien Percy Barnes on ottelussa Jupiteria vastaan pelikiellossa, joten hän ei voi osallistua kyseiseen otteluun. Loukkaantuineita pelaajia ei voi peluuttaa.
Lisäksi pyydän yllämainittujen joukkueiden managereita laittamaan rangaistuspotkulistan.

Deadline on huomenna 21:00.
avatar
Ton Roza


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Yuk7on lähetetty Ma 27 Kesä 2016, 00:23

En pelaa cuppia, mutta valmiiksi kun en kuitenkaan muista.

4-4-2
Espen Tadsen (NOR)

Anton Tamm (EST)
Turill Kilipov (RUS)
Sedar Blejko (ALB)
Artur Miller (GER)

Jami Hynämies (FIN)
Tony Andersson (SWE)
Manuel Guttig (FRA)
Walters Kazha (LVA)

Francesco Michino (ITA)
Mikael Nilsson (SWE)

Vaihdossa:
David Nord (IRL)
Derek Smith (ENG)
Aleks Byels (HUN)
avatar
Yuk7on


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja CottonJoel lähetetty Ma 27 Kesä 2016, 01:30

Marco Solencion tilalle tulee Cao Zheng. Maalivahti vaihtuu Julio Huigezista Simon Smithiin. Keskikenttäpelaajissa Markus Tonner vaihtuu Alex Wildeen.

Kokoonpano:

Maalivahti:
Simon Smith

Puolustajat:
Andreas Jifferman
Matt Purmon
Jeremy ik Delje

Keskikenttäpelaajat:
Sami Ruokonen
Åke Sand
Alex Wilde

Hyökkääjät:
Jorgen Larren
Eduardo Hernandez
Hiro Yatsunima
Cao Zheng

Vaihdossa:
Victor Belou
Michal Wzchilisanski
Peter Lundberg

Lista:
Jake Water
Ylermi Mattila
Eric Pozzand
Cao Zheng
Peter Lundberg
Jeremy ik Delje
Eduardo Hernandez
Leo Runto
Åke Sand
Hiro Yatsunima

CottonJoel


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Don Barks lähetetty Ma 27 Kesä 2016, 18:23

Kokoonpano:

Kelly Carpenter

Matt Brown
Clayton Stone
Harvey Rogers
Clinton Hopkins
Wilbur McLaughlin

Seth Fitzgerald
Vernon Wilkerson
Don Evans
Neal French

Devin Leonard

Neal French
Oscar Caldwell
Jorge Jackson


Laukomisjärjestys:

Devin Leonard
Seth Fitzgerald
Percy Barnes
Don Evans
Neal French
Matt Brown
Clayton Stone
Harvey Rogers
Clinton Hopkins
Wilbur McLaughlin
avatar
Don Barks


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Aku Vankkis lähetetty Ma 27 Kesä 2016, 21:37

Yritän nämä tähän nyt jotenkin järkevästi säveltää kun ei ole lomareissulla mitään kunnon konetta käytössä, toivottavasti menee edes oikein:

Geert Krause (GER)

Fabiano Lecce (ITA) - Alessandro Provenzano (ITA) - Bryce Brooks (ENG) - Jérémie Moulin (FRA)

Wawrzyniec Rudaski (POL) - Silvio Jimenez (ESP) - Veikko Korhonen (FIN)

Ramsay Barnes (CAN) - Gottfried Zilberschlag (GER) - Ryo Kuroki (JPN)

(Dominik Lovász (HUN) - Antonios Papadopoulos (GRE) - Ciriaco Araullo (BRA))

Rankkarit järjestyksessä: Barnes - Jimenez - Brooks - Kuroki - Provenzano - Rudaski - Korhonen - Moulin - Zilberschlag - Lecce
avatar
Aku Vankkis
Admin


http://pistepotti.foorumini.com

Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Ton Roza lähetetty Ma 27 Kesä 2016, 22:33

Liigacup; 2. kierros

FC Jupiter 0-0 (3-1 rp.) Pohjolan Pallopojat
5' Clayton Stone (PPP)
O 1-0 Jake Water (JPT)
O 1-1 Devin Leonard (PPP)
X 1-1 Ylermi Mattila (JPT)
X 1-1 Seth Fitzgerald (PPP)
O 2-1 Eric Pozzand (JPT)
X 2-1 Percy Barnes (PPP)
O 3-1 Cao Zheng (JPT)
X 3-1 Don Evans (PPP)

KS Ryba Rozdymkowata 2-0 Sököping Fotboll Förening
43' Bryce Brooks (RRK)
58' 1-0 Veikko Korhonen (RRK)
62' Gösta Konradsson (SFF)
72' 2-0 Silvio Jimenez (RRK)
84' Gösta Konradsson (SFF)
Gösta Konradsson (SFF)

Sarjataulukko:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LKTpHFqVjeQxYLd6KqKx2pgR_CPEilLWENx8bsedJA0/edit?usp=sharing

FC Jupiter ja Pallopojat nyhjäävät maalittoman tasapelin ja etenevät rangaistuspotkukilpailuun, jonka vie kotiinsa Jupiter, ja tämä on Jupiterille toinen rankkarivoitto putkeen.
Toisessa ottelussa sen sijaan RRK päihittää Sököpingin suoraan 2-0 ja etenee välieriin.

Välieräotteluparit 2.7.:
Shroomtroopers FC - FC Jupiter
Peräkylän Pojat - KS Ryba Rozdymkowata

**

Huomenna pelataan taas sarjaa, ja deadline on 21:00.
avatar
Ton Roza


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Tuoppi lähetetty Ti 28 Kesä 2016, 19:27

Severi Kertahonka tulee Anderas Inisijän tilalle.

En ole taaskaan kotona muutamaan päivään joten kännykällä mennään...
avatar
Tuoppi


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Ton Roza lähetetty Ke 29 Kesä 2016, 00:07

Tänään en valitettavasti kierrosta kykene väsäämään, joten pidetään tätä sellaisena taukopäivänä. Huomiseen kello 22:00 saakka on uusi deadline, ja tehkää siirtonne, jos ette niitä ole vielä tehneet.
avatar
Ton Roza


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Ton Roza lähetetty Ke 29 Kesä 2016, 23:06

Patagonialiiga; kierros 9

FC Jupiter 1-0 Pallohait FC
52' 1-0 Alex Wilde (JPT)

FC TaiPa 0-0 Ghieroni FC

FK Lokomotiv Vladivostok 2-1 Peräkylän Pojat
29' 0-1 Leo Massi (PEP)
45' 1-1 Robert Crisscross (LOK)
51' Sergey Shostakovich (LOK)
70' 2-1 Dario Prso (LOK)

Shroomtroopers FC 1-0 Pohjolan Pallopojat
81' 1-0 Abdul Babur (SHR)

KS Ryba Rozdymkowata 1-1 Sököping Fotboll Förening
5' 0-1 Nils Ingvarsson (SFF)
37' 1-1 Gottfried Zilberschlag (RRK)

Sarjataulukko:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LKTpHFqVjeQxYLd6KqKx2pgR_CPEilLWENx8bsedJA0/edit?usp=sharing

Huomisen ottelut:
FC TaiPa - KS Ryba Rozdymkowata
Pallohait FC - Peräkylän Pojat
FC Jupiter - Ghieroni FC
FK Lokomotiv Vladivostok - Pohjolan Pallopojat
Sököping Fotboll Förening - Shroomtroopers FC

Deadline on 21:00.
avatar
Ton Roza


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja CottonJoel lähetetty To 30 Kesä 2016, 08:32

Maalivahti vaihtuu Simon Smithistä Vladislav Jokorniviin. Puolustajissa Matt Purmon vaihtuu Ylermi Mattilaan. Keskikenttäpelaajissa Sami Ruokonen vaihtuu Leo Runtoon.

Kokoonpano:

Maalivahti:
Vladislav Jokorniv

Puolustajat:
Andreas Jifferman
Jeremy ik Delje
Ylermi Mattila

Keskikenttäpelaajat:
Åke Sand
Alex Wilde
Leo Runto

Hyökkääjät:
Jorgen Larren
Eduardo Hernandez
Hiro Yatsunima
Cao Zheng

Vaihdossa:
Victor Belou
Michal Wzchilisanski
Peter Lundberg

CottonJoel


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Jonttu-Ankka lähetetty To 30 Kesä 2016, 15:37

4-3-3:

MV: Boycott
PUOL: Rybinski - Crisscross - Kvirkvelishvili - Prso
KK: Dostojevski - Shostakovich - Kesti
HYÖK: Mora - McCinnamon - Gogol

Vaihdossa:

Nursultabayev
Nacho
Tshabalala

Rybinski tulee Nursultabayevin tilalle ja Kesti palaa kokoonpanoon Nachon paikalle.

Jonttu-Ankka


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Ton Roza lähetetty La 02 Heinä 2016, 00:22

Eiliseltä jäi.

Patagonialiiga; kierros 10

FC TaiPa 0-0 KS Ryba Rozdymkowata
12' Sedar Blejko (TPA)
32' Mikael Nilsson (TPA)
40' Wawrzyniec Rudaski (RRK)

Pallohait FC 2-2 Peräkylän Pojat
19' Simeon Larsson (PAH)
23' Pekka Koivuntie (PAH)
24' 0-1 Severi Kertahonka (PEP)
52' Kalle Ässä (PEP)
54' 1-1 Artur Huml (PAH)
54' Kari Pupula (PEP)
67' 1-2 Severi Kertahonka (PEP)
71' 2-2 Artur Huml (PAH)
83' Tuomas Wirtanen (PAH)

FC Jupiter 1-2 Ghieroni FC
15' Salvador García (GFC)
30' 1-0 Jorgen Larren (JPT)
35' 1-1 Tomáš Krejčí (GFC)
42' Salvador García (GFC)
Salvador García (GFC)
61' 1-2 Tomáš Krejčí (GFC)

FK Lokomotiv Vladivostok 0-1 Pohjolan Pallopojat
27' Vernon Wilkerson (PPP)
69' 0-1 Harvey Rogers (PPP)

Sököping Fotboll Förening 2-1 Shroomtroopers FC
10' 1-0 Linus Nilsson (SSF)
36' Ankur Singh (SHR)
68' 2-0 Gösta Konradsson (SFF)
80' 2-1 Darío Vázquez (SHR)

Sarjataulukko:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LKTpHFqVjeQxYLd6KqKx2pgR_CPEilLWENx8bsedJA0/edit?usp=sharing

Seuraavan kierroksen ottelut:
Ghieroni FC - Pallohait FC
Peräkylän Pojat - FC Jupiter
FK Lokomotiv Vladivostok - FC TaiPa
Sököping Fotboll Förening - Pohjolan Pallopojat
KS Ryba Rozdymkowata - Shroomtroopers FC

Deadline on 21:00.
avatar
Ton Roza


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja CottonJoel lähetetty La 02 Heinä 2016, 10:17

Puolustajissa Andreas Jifferman vaihtuu Victor Belouhun. Hyökkääjissä Eduardo Hernandez vaihtuu Peter Lundbergiin.

Kokoonpano:

Maalivahti:
Vladislav Jokorniv

Puolustajat:
Jeremy ik Delje
Ylermi Mattila
Victor Belou

Keskikenttäpelaajat:
Åke Sand
Alex Wilde
Leo Runto

Hyökkääjät:
Jorgen Larren
Hiro Yatsunima
Cao Zheng
Peter Lundberg

Vaihdossa:
Eric Pozzand
Michal Wzchilisanski
Eduardo Hernandez

CottonJoel


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Ton Roza lähetetty La 02 Heinä 2016, 22:41

Patagonialiiga; kierros 11

Ghieroni FC 1-3 Pallohait FC
20' Vittorio Cane (GFC)
23' 1-0 Giovanni Tronchi (GFC)
38' 1-1 Artur Huml (PAH)
41' Vittorio Cane (GFC)
Vittorio Cane (GFC)
42' 1-2 Artur Huml (PAH)
53' 1-3 Artur Huml (PAH)
87' (PAH)

Peräkylän Pojat 2-1 FC Jupiter
3' Leo Massi (PEP)
7' Vladislav Jokorniv Simo Suopursu (JPT)
8' 1-0 rp. Artturi Viitanen (PEP)
16' 1-1 Cao Zheng (JPT)
34' Luigi Puhveli (PEP)
40' 2-1 Leo Massi (PEP)
64' Alex Wilde (JPT)
74' Kristian Pieni (PEP)

FK Lokomotiv Vladivostok 0-0 FC TaiPa
57' Miquel Mora (LOK)
66' Robert Crisscross (LOK)

Sököping Fotboll Förening 0-0 Pohjolan Pallopojat
6' Sebastian Robinsson (SFF)
82' Petter Henriksson (SFF)

KS Ryba Rozdymkowata 2-1 Shroomtroopers FC
2' 1-0 Ramsay Barnes (RRK)
20' 2-0 Veikko Korhonen (RRK)
79' 2-1 Bartolomé Peláez (SHR)

Sarjataulukko:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LKTpHFqVjeQxYLd6KqKx2pgR_CPEilLWENx8bsedJA0/edit?usp=sharing

Seuraavan kierroksen ottelut:
FC TaiPa - Shroomtroopers FC
Pallohait FC - FK Lokomotiv Vladivostok
Ghieroni FC - Peräkylän Pojat
FC Jupiter - Sököping Fotboll Förening
Pohjolan Pallopojat - KS Ryba Rozdymkowata

Deadline 21:00.
avatar
Ton Roza


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Ton Roza lähetetty Ma 04 Heinä 2016, 23:02

Patagonialiiga; kierros 12

FC TaiPa 0-1 Shroomtroopers FC
8' 0-1 Bartolomé Peláez (SHR)
50' Ankur Singh (SHR)
60' Zaahir Karimi (SHR)
65' Jami Hynämies (TPA)
79' Shichiro Takanashi (SHR)

Pallohait FC 0-0 FK Lokomotiv Vladivostok
4' Matti Meikäläinen (PAH)
8' Salomon Kvirkvelishvili (LOK)
12' Denis Boycott (LOK)

Ghieroni FC 1-3 Peräkylän Pojat
6' 1-1 Lorenzo Belloni (GFC)
13' Matti Koni (PEP)
19' 0-1 Leo Massi (PEP)
39' Kari Pupula (PEP)
66' 1-2 Severi Kertahonka (PEP)
78' Kalle Ässä (PEP)
87' 1-3 Kristian Pieni (PEP)

FC Jupiter 3-1 Sököping Fotboll Förening
10' 0-1 Göran Johansson (SFF)
31' 1-1 Jorgen Larren (JPT)
40' 2-1 Jeremy ik Delje (JPT)
73' Jorgen Larren (JPT)
76' Petter Henriksson (SFF)
79' Alex Wilde (JPT)
85' 3-1 Peter Lundberg (JPT)

Pohjolan Pallopojat 2-0 KS Ryba Rozdymkowata
4' Bryce Brooks (RRK)
58' 1-0 Harvey Rogers (PPP)
61' Clayton Stone (PPP)
69' 2-0 Seth Fitzgerald (PPP)

Sarjataulukko:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LKTpHFqVjeQxYLd6KqKx2pgR_CPEilLWENx8bsedJA0/edit?usp=sharing

Seuraavan kierroksen ottelut:
FC TaiPa - Pallohait FC
Shroomtroopers FC - Ghieroni FC
Peräkylän Pojat - Pohjolan Pallopojat
FK Lokomotiv Vladivostok - Sököping Fotboll Förening
KS Ryba Rozdymkowata - FC Jupiter

**

Jälleen kerran on liigacupin aika, ja tällä kertaa mukaan astuu kaksi uutta joukkuetta, kun Sienilapsi ja Tuoppi osallistuvat joukkueineen välieriin. Huomenna pelattavat ottelut ovat seuraavat:
Shroomtroopers FC - FC Jupiter
Peräkylän Pojat - KS Ryba Rozdymkowata

Pyytäisin kyseisien joukkueiden valmentajia (Sieni, Tuoppi, Cotton ja Vankkis) laittamaan kokoonpanonsa otteluita varten ja rangaistuspotkulistansa. Olen päättänyt muuttaa rangaistuspotkujen sääntöjä hiukan, alla lisää:
-loukkaantunutta pelaajaa EI voi peluuttaa liigacupissa
-sarjassa pelikiellossa olevaa VOI peluuttaa liigacupissa
-kilpailija, joka ei rangaistuspotkulistaansa laita, saa joka laukojalle 33% mahdollisuuden onnistumiseen (laukomisjärjestys arvotaan), kun muut kilpailijat saavat 50% onnistumismahdollisuuden

Deadline on 21:00.
avatar
Ton Roza


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Tuoppi lähetetty Ti 05 Heinä 2016, 00:00

5-4-1
Maalivahti:
Luigi Puhveli

Puolustajat:

Frans Pekkola
Kari Pupula
Kristian Pieni
Kalle Ässä
Seppo Rähmänen

Keskikenttäpelaajat:

Severi Kertahonka
Jarno Kuningas
Artturi Viitanen
Daniel Juovesi

Hyökkääjät:

Leo Massi

Vaihdossa:

Patrik Eeronen
Pauli Ponteva
Väinö Ruuni


Rankkarit:

Leo Massi
Jarno Kuningas
Artturi Viitanen
Severi Kertahonka
Daniel Juovesi
Kalle Ässä
Kari Pupula
Seppo Rähmänen
Kristian Pieni
Frans Pekkola
avatar
Tuoppi


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Sienilapsi lähetetty Ti 05 Heinä 2016, 05:22

- Pedro Araújo (URU)

- Ankur Singh (IND)
- Yeong-Cheol Gang (KOR)
- Timur Aslan (KAZ)
- Jelani Afolayan (SWZ)

- Yaroslav Kozlov (RUS)
- Shichiro Takanashi (JPN)
- Abdul Babur (PAK)

- Shirou Fukui (JPN)
- Bartolomé Peláez (URU)
- Darío Vázquez (CRC)

Vaihdossa:

- Wahyu Wibawa (INA)
- Lukas Astrauckas (LTU)
- Kristoffer Wolff (NOR)


**

Rankkarit:

- Shirou Fukui (JPN)
- Yaroslav Kozlov (RUS)
- Timur Aslan (KAZ)
- Shichiro Takanashi (JPN)
- Bartolomé Peláez (URU)
- Ankur Singh (IND)
- Abdul Babur (PAK)
- Yeong-Cheol Gang (KOR)
- Darío Vázquez (CRC)
- Jelani Afolayan (SWZ)
avatar
Sienilapsi


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Oku Ankka lähetetty Ti 05 Heinä 2016, 08:43

4-2-4

Maalivahdit:
John Ericson (SWE)
Pekka Koivutie (FIN)
Timo Lintunen (FIN)
Puolustajat:
Ari Pekkala (FIN)
Dimitri Ivanov (RUS)
Harry Jackson (GBR)
Risto Kivimaa (FIN)
Mikko Juustola (FIN)
Kari Hai (FIN)
Simeon Larsson (SWE)
Eric Hamilton (USA)
Keskikenttäpelaajat:
Artur Huml (CZE)
Dennis Jackson (GBR)
Adam Hamilton (USA)
Olli Hämäläinen (FIN)
Oscar Maurer (SUI)
Tuomas Wirtanen (FIN)
Hyökkääjät (4-6 kappaletta):
Pyry Aavekangas (FIN)
Simo Suopursu (FIN)
Erkki Pekkala (FIN)
Hans Simeons (GBR)
Patrick Adams (CAN)
Matti Meikäläinen (FIN)

Matti Meikäläinen vaihdettu pois pelikokoonpanosta. Boldatut pelaajat avauskokoonpanossa, kursivoidut vaihdossa.
avatar
Oku Ankka


Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Patagonia-liiga

Viesti kirjoittaja Sponsored content


Sponsored content


Takaisin alkuun Siirry alas

Sivu 5 / 7 Edellinen  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Seuraava

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa